top of page

BAJKOWY

_edited.jpg
_edited.jpg
_edited.jpg

WIECEJ SZCZEGÓŁÓW

Styl bajkowy to nic innego jak pięknie nagrany film, który w jak najlepszym świetle pokażę Wasz dzień zaślubin. Z pośród innych filmów wyróżnia go jednak dograna narracja. Może to być napisany list przez Was dla drugiej połówki, orginalna przysięga czy na przykład rozmowa pomiędzy dwojgiem zakochanych. Chcecie filmu który zawiera dużą dawkę romantycznych emocji? Styl bajkowy jest idealny dla Was.

Wybierz swój pakiet mini, standard lub premium, a następnie styl filmu vlog weselny, bajkowy lub tradycyjny i zarezerwuj swój termin już dziś ! 

ZMIANA PAKIETU

Po wcześniejszym ustaleniu dostępności kamerzystów, możesz zmienić swój pakiet na wyższy. Czas na dokonanie modyfikacji to nie później niż 31 dni przed zarezerwowanym terminem. Prosimy o kontakt mailowy z firmą Wasza Chwila. 

ZMIANA STYLU

Możesz zmienić rodzaj nagrania filmu. Czas na dokonanie zmian to nie później niż 31 dni przed zarezerwowanym terminem. Prosimy o kontakt mailowy z firmą Wasza Chwila. 

ZASADY REZYGNACJI

1. Możesz zrezygnować z zamówionej usługi do 14 dni od złożenia zamówienia. Zostanie zwrócona pełna kwota wpłaconego zadatku. Prosimy o kontakt mailowy z firmą Wasza Chwila.

2. Możesz zrezygnować nie później niż 31 dni przed zarezerwowanym terminem. Koszty zadatku w tym wypadku nie zostają zwracane. Prosimy o kontakt mailowy z firmą Wasza Chwila.

bottom of page