top of page

TRADYCYJNY

_edited.jpg
_edited.jpg
_edited.jpg

WIECEJ SZCZEGÓŁÓW

Lubicie standardowe i bezpieczne rozwiązania? To idealny styl dla Was. Piękne nagranie, które pokaże w jak najlepszym świetle jeden z najważniejszy dni w Waszym życiu. Zostaną wycięte wszystkie wpadki czy niedociągnięcia, co spowoduje, że film będzie rysował obraz tegoż dnia jako idealny bez najmniejszej skazy. 

Wybierz swój pakiet mini, standard lub premium, a następnie styl filmu vlog weselny, bajkowy lub tradycyjny i zarezerwuj swój termin już dziś ! 

ZMIANA PAKIETU

Po wcześniejszym ustaleniu dostępności kamerzystów, możesz zmienić swój pakiet na wyższy. Czas na dokonanie modyfikacji to nie później niż 31 dni przed zarezerwowanym terminem. Prosimy o kontakt mailowy z firmą Wasza Chwila. 

ZMIANA STYLU

Możesz zmienić rodzaj nagrania filmu. Czas na dokonanie zmian to nie później niż 31 dni przed zarezerwowanym terminem. Prosimy o kontakt mailowy z firmą Wasza Chwila. 

ZASADY REZYGNACJI

1. Możesz zrezygnować z zamówionej usługi do 14 dni od złożenia zamówienia. Zostanie zwrócona pełna kwota wpłaconego zadatku. Prosimy o kontakt mailowy z firmą Wasza Chwila.

2. Możesz zrezygnować nie później niż 31 dni przed zarezerwowanym terminem. Koszty zadatku w tym wypadku nie zostają zwracane. Prosimy o kontakt mailowy z firmą Wasza Chwila.

bottom of page