top of page

WYBIORĘ PÓŹNIEJ

_edited.jpg
_edited.jpg
_edited.jpg

WIECEJ SZCZEGÓŁÓW

Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście jaki chcielibyście styl nagrania, nie ma problemu! Możecie zakupić jeden z naszych pakietów z opcją "wybiorę później" która pozwala na zdecydowanie o wyborze stylu w późniejszym czasie. Zachęcamy też do zasięgnięcia porady w naszej firmie, na pewno pomożemy dobrać najlepszy styl dla Waszej uroczystości. 

Wybierz swój pakiet mini, standard lub premium, a następnie styl filmu vlog weselny, bajkowy lub tradycyjny i zarezerwuj swój termin już dziś ! 

ZMIANA PAKIETU

Po wcześniejszym ustaleniu dostępności kamerzystów, możesz zmienić swój pakiet na wyższy. Czas na dokonanie modyfikacji to nie później niż 31 dni przed zarezerwowanym terminem. Prosimy o kontakt mailowy z firmą Wasza Chwila. 

ZMIANA STYLU

Możesz zmienić rodzaj nagrania filmu. Czas na dokonanie zmian to nie później niż 31 dni przed zarezerwowanym terminem. Prosimy o kontakt mailowy z firmą Wasza Chwila. 

ZASADY REZYGNACJI

1. Możesz zrezygnować z zamówionej usługi do 14 dni od złożenia zamówienia. Zostanie zwrócona pełna kwota wpłaconego zadatku. Prosimy o kontakt mailowy z firmą Wasza Chwila.

2. Możesz zrezygnować nie później niż 31 dni przed zarezerwowanym terminem. Koszty zadatku w tym wypadku nie zostają zwracane. Prosimy o kontakt mailowy z firmą Wasza Chwila.

bottom of page