top of page

VLOG WESELNY

_edited.jpg
_edited.jpg
_edited.jpg

WIECEJ SZCZEGÓŁÓW

Wspomnienia po latach to nie tylko wyidealizowany obraz reżysera na to jak ma wyglądać film. To także źle zawiązany krawat, przejęzyczenia podczas przysięgi oraz Wasze komentarze do sytuacji. Momenty, które jak już zejdzie z nas cały stres wywołują szczery uśmiech na twarzy. Vlog weselny to piękne ujęcia z uroczystości ślubnej jak i weselnej, przeplatane wypowiedziami pary młodej, bądź gości weselnych. Jest to wideo, który zostawia nie tylko pamiątkę w formie pięknego filmu, ale również klimatu, emocji, dialogów uroczystości zaślubin.

Wybierz swój pakiet mini, standard lub premium, a następnie styl filmu vlog weselny, bajkowy lub tradycyjny i zarezerwuj swój termin już dziś ! 

ZMIANA PAKIETU

Po wcześniejszym ustaleniu dostępności kamerzystów, możesz zmienić swój pakiet na wyższy. Czas na dokonanie modyfikacji to nie później niż 31 dni przed zarezerwowanym terminem. Prosimy o kontakt mailowy z firmą Wasza Chwila. 

ZMIANA STYLU

Możesz zmienić rodzaj nagrania filmu. Czas na dokonanie zmian to nie później niż 31 dni przed zarezerwowanym terminem. Prosimy o kontakt mailowy z firmą Wasza Chwila. 

ZASADY REZYGNACJI

1. Możesz zrezygnować z zamówionej usługi do 14 dni od złożenia zamówienia. Zostanie zwrócona pełna kwota wpłaconego zadatku. Prosimy o kontakt mailowy z firmą Wasza Chwila.

2. Możesz zrezygnować nie później niż 31 dni przed zarezerwowanym terminem. Koszty zadatku w tym wypadku nie zostają zwracane. Prosimy o kontakt mailowy z firmą Wasza Chwila.

bottom of page